Riocath FNDB, a.s.

Podbabská 1112/13
160 00 Praha 6
IČ: 06684998
DIČ: CZ06684998
E-mail: info@fndb.cz

www.fndb.eu
Web, který je designován speciálně pro zajištění komunikace v průběhu naší mediálně – investiční kampaně RIOCATH ANTI-COVID. Vedle podstatných informací pro rozhodování o případné investici je zde umístěna také on-line reportáž z jejího průběhu. Hlavním účelem je rychlá orientace zájemce o náš projekt s přihlédnutím k aktuální situaci. Ta, zejména s ohledem na probíhající krizi způsobenou pandemií koronaviru, se totiž může měnit den ze dne. Proto je na tyto stránky umístěn také modul pro „Chat“ pro pružnou komunikaci s realizačním týmem. Stránky původně vznikly jako tzv. „LANDING PAGE“ kampaně, na kterou je odkazováno z p.r. článků uveřejňovaných v elektronických médiích (Seznam.cz a postupně hlavní sociální sítě) v závěrečné části roku 2020 postupem doby tyto stránky splynou s obsahem na následující adrese www.fndb.cz.

www.fndb.cz
Standardní adresa Riocath FNDB, a.s. Stránky obsahují základní informace vztažené k dlouhodobému fungování tohoto projektu od jeho počátku až k současnosti. Postupem doby budou ale i ty plně integrovány do portálového řešení webu mateřské firmy Riocath Global, a.s. který je připravován tak, aby na začátku roku 2021 nahradil aktuální web mateřské firmy: www.riocath.com.

www.riocath.com
Webová prezentace mateřské korporace Riocath Global, a.s. sice v současné době mírně pokulhává za realitou, ale jak je uvedeno výše, tak to bude napraveno na počátku roku 2021 uveřejněním rozsáhlého webového portálu značky RIOCATH®. Připravovaný portál bude obsahovat nejen informace týkající se různých aspektů fenoménu RIOCATH, ale také propojení s weby všech t.č. 14 dceřiných společností skupiny a přidružených neziskových subjektů.