Dnes jsme v rámci první pravidelné porady realizačního teamu fakticky zahájili kampaň RIOCATH ANTI-COVID. Budeme se snažit maximálně využívat možností medializace prostřednictvím Internetu. V první řadě na webu společnosti Riocath FNDB, a.s. Ale také portálů typu Seznamu.cz a na sociálních sítích.
RIOCATH ANTI-COVID má za sice za hlavní cíl uvést na trh Odběrovou sadu RIOCATH, ideálně doplněnou o instantní diagnostiku pozitivity na COVID-19. Ale také dva další „doplňkové“ produkty. Věříme, že tato kombinace náš záměr posílí. Vždyť se říká, že „tři už jsou společnost“ :-). Jedná se tedy ještě nejen praktický, ale i designem atraktivní dvouplášťový štít DoubleShield pro jednorázové použití, který jsme vyvinuli ve spolupráci se studie Zdravý design s.r.o. v dubnu až květnu. A nakonec i kombinovaný antivirový filtr založený na vlastnostech netkané textilie z nanovláken v kombinaci se speciální vysoce účinnou formou aktivního uhlíku s mikrovláknitou strukturou a extrémní plochou skoro 1.000 m2 aktivního povrchu na gram. Ten je možno používat například jako součást respirátorové polomasky X-PROTECTION, vyvinuté našimi partnery ve Vývojovém centru ÚOCHB AV ČR.

Kampaň RIOCATH ANTI-COVID má také prezentovat projekt RIOCATH jako celek. Nejen ve vztahu k probíhajícímu procesu zvládání projevů pandemie COVID-19, ale hlavně jako inovativní nově do globálního prostoru nastupující technologickou platformu, s potenciálem změnit desítky a možná stovky typů zdravotnických prostředků. A přispět tak k podstatnému zmírnění nejrůznějších rizik, spojených s jejich léčebným nebo diagnostickým použitím.